Årsmøte 20. mars 2018 kl. 1800
Etter årsmøteforhandlingene blir det foredrag om CYBER av sjef CYFOR, generalmajor Inge Kampenes. Deretter blir det tradisjonen tro en sosial sammenkomst med lett servering.
Forsvarets høgskoleforening avholder årsmøte i FHS foredragssal tirsdag 20. mars kl 1800-2100. I tillegg til årsberetning, valg av nytt styre mm. blir det foredrag om CYBER av sjef CYFOR, generalmajor Inge Kampenes. Etter foredraget vil det bli anledning til forfriskninger og en liten matbit.
Mer detaljer og innbydelse vil komme senere.
Tilbake
|
 Nyheter
Studiereise med Folk og Forsvar til Finnmark - noen ledige plasser
Folk og Forsvar har noen ledige plasser på studiereisen vi arrangerer til Finnmark 11.-14. september.
Les mer |
Foredragskveld torsdag 15. juni 2023 kl. 1800 – 2100
Styret i FHSF har gleden av å invitere foreningens medlemmer til foredragskveld med et særdeles aktuelt tema, torsdag 15. juni 2023
TEMA: «Kina og den globale maktforskyvningen: Implikasjoner for Europa, transatlantiske samarbeid og Norge"
Les mer |
Årsmøte 2023 - Revisors erklæring
Vedlagt finner du revisors erklæring angående FHSFs regnskap for 2022 Aktuell link:/intranett/doc_ar...
|
Årsmøte 2023 - Dagsorden
Vedlagt finner dagsorden for årsmøtet Aktuell link:/intranett/doc_ar...
|
Årsmøte 2023 - Årsberetning
Vedlagt finner du årsberetning for FHSF Aktuell link:/intranett/doc_ar...
|
Nyhetsarkiv
|